O nas

wifi

Crossan działa na rynku usług internetowych i informatycznych od 2010 roku.

Posiadamy już wielu zadowolonych klientów, których liczba powiększa się z każdym miesiącem.

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność od dostarczania Internetu w technologii bezprzewodowej WiFi, obecnie dzięki nieustannemu rozwojowi i doskonaleniu naszych technologii, a także dbaniu o najwyższą jakość naszych usług możemy zaproponować podłączenie do Internetu w bardzo dobrej technologii i jakości. Co zapewni Państwu szybki i nieograniczony dostęp do Internetu, telefonii VoIP a także telewizji cyfrowej.

Naszym głównym celem jest zadowolenie i komfort naszych klientów. Dlatego dostarczamy Państwu innowacyjne i profesjonalne usługi, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje, a przede wszystkim pracując nad rozwojem coraz to nowszych technologii, aby byli Państwo odbiorcami Internetu najwyższej jakości.

Nasz zespół składa się z młodych, dynamicznych, kreatywnych i innowacyjnych osób, które każdego dnia pracują nad udoskonalaniem oferowanych przez nas usług, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia.

img3

 W 2011roku Usługi z zakresu IT

 

Nasza oferta objemuje: Doradztwo informatyczne, Zabezpieczanie i ochrona danych, Serwis komputerowy, Help Desk, Konserwacja sieci, Administrowanie serwerami i urządzeniami aktywnymi, Projektowanie sieci, Tworzenie stron i serwisów WWW, Spawy światłowodowe Staramy się dostarczać Państwu usługi o najwyższej jakości, dlatego współpracujemy tylko z wysoko wykwalifikowaną kadrą, posiadającą doświadczenie i mającą na swoim koncie liczne szkolenia, przygotowujące ją do świadczenia tego typu usług. O naszej jakości świadczy również nowoczesny sprzęt, który posiadamy.

$_12W 2012 roku zainwestowaliśmy w nowy serwer dzięki czemu

możemy zaproponować zdalnie usuwanie z telefon komórkowym simlock

jako jedyni dysponujemy serwerownią, której moc pozwala na przeliczenie ok. 20 telefonów dziennie
miedzy innymi Alcatel, Samsung, Motorola, Nokia, iPhone, HTC, LG, ZTE, Pantech, itp

www.crossan.pl  jest to automatyczny system mający na celu pomoc w odblokowaniu telefonów komórkowych. Powstał on w oparciu o kilkuletnie doświadczenie. Wykorzystując automatyczne procesy, czas oczekiwania na kod odblokowujący Twoją komórkę skróciliśmy do minimum.

zmzm1jpg1747_mw 2013 roku zajęliśmy się monitoringiem

Rozwój monitoringu wizyjnego w ostatnich latach znacznie się nasilił, spowodowane jest to dostępnością rejestratorów w atrakcyjnej cenie jak również ciągle rosnącą jakością kamer. Wykorzystując możliwości zdalnego podglądu przy pomocy internetu użytkownik ma możliwość oglądać w czasie rzeczywistym obraz z kamer jak również dokonywać zapisu na lokalnym komputerze. Zdalny monitoring to nie tylko zabawa ale przede wszystkim nadzór i ochrona mienia, który znacznie ułatwia nam współczesna technika.

przesylki

 W 2014 roku nasze doswiadczenie pozwoliło nam poszerzyć
dziedzinę o jako przewóz paczek standardowych

Na terenie całej Europy z wykorzystaniem dostępnej bazy transportowej – szybko, atrakcyjnie cenowo i bezpiecznie. Misją naszej firmy jest świadczenie usług na wysokim poziomie, a zadowolenie klientów jest priorytetem wszelkich podejmowanych przez nas działań. Stanowimy team ambitnych osób, których zaangażowanie przekłada się na zaufanie, jakim darzą nas klienci.

Wysyłka przesyłek odbywa się poprzez transport drogowy, na większości oferowanych tras przewozu czas realizacji zamówień wynosi do 7 dni roboczych.

Paczki odbierane/doręczane są na bieżąco, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Oferujemy usługę ‘door to door’ (od drzwi do drzwi), spod adresu i na adres podane w zamówieniu.

Cena przesyłki jest jedynym kosztem jaki ponosi klient, nie ma żadnych dodatkowych ukrytych płatności.

Zajmujemy się również przewozem gabarytów ,paczek niestandardowych, palet – organizowanych indywidualnie dla klienta.
Naszą niebywałą zaletą jest profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

DESIGN: INFORD.eu